Výhodný úvěr k dotaci Oprav dům po babičce

Program „Oprav dům po babičce“ nyní nabízí zvýhodněné financování pro energeticky efektivní renovace rodinných domů, které pro vás rádi vyřídíme. S podporou od Státního fondu životního prostředí ČR a ve spolupráci s bankami a stavebními spořitelnami, program umožňuje domácnostem získat financování s nízkým úročením a dlouhodobou splatností. Unikátní kombinace dotací a výhodných úvěrů podporuje komplexní renovace za účelem zvýšení energetické účinnosti a využití pobnovitelných zdrojů energie.

Pojďte do toho s námi

Vyřídíme pro vás vše - od projektové dokumentace, přes realizaci až k podání žádosti o dotaci i úvěr. Jsme tým odborníků a vše pro vás vyřešíme v expresním čase a s úvodní konzultací zdarma.

Úvěr až 2 500 000 Kč

Požádejte s námi o zvýhodněný úvěr.

Pro koho je úvěr určen?

Určen je všem, kteří se chystají podat žádost o dotaci Oprav dům po babičce ale i těm, kteří již dotaci dostali. Čerpat lze totiž i zpětně. Podmínkou poskytnutí úvěru je schválení dotace. Žadatel o úvěr i o dotaci musí být stejná osoba. Jeho výše není vázána na počet osob v úvěrové žádosti.

  • Možnost žádat od března letošního roku
  • Pro energeticky efektivní renovace
  • Pro všechny, kteří se chystají podat žádost o dotaci
  • Mohou žádat i ti, kteří již dotaci dostali. I zpětně.
Financování

S dotací Oprav dům po babičce

S dotací Oprav dům po babičce – nezajištěný úvěr až do výše 2,5 mil. Kč s úrokovou sazbou 3,19 %

  • S jakoukoliv úsporou energií (bez dotace Oprav dům po babičce) – nezajištěný úvěr až do výše 2,5 mil. Kč s úrokovou sazbou 5,79 %
  • S technologiemi od ČEZ nebo Vekra alespoň z 50 procent celkového objemu rekonstrukce – nezajištěný úvěr až do výše 2,5 mil. Kč s úrokovou sazbou 5,49 %

Nevíte si rady a rádi byste vše s někým probrali? Napište nám. Konzultace nabízíme zcela zdarma.

Nezávazná poptávka
kontaktní informace

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoli dotaz můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře níže nebo pomocí e-mailové adresy a telefonu.

Adresa

Račiněves 233
413 01 Račiněves