co můžeme nabídnout?

O nás

IT je pro nás radostí 

V technických oborech se pohybujeme již řadu let a díky nim jsme získali bohaté zkušenosti v  této oblasti. Náš tým se skládá z nejrůznějších odborníků a jsme tedy schopni pokrýt jakoukoliv oblast v IT oboru. Hledáte správce sítě pro Vaší společnost nebo zkušené programátory webových aplikací? Pomůžeme, poradíme a zajistíme takový servis, který perfektně sedne Vašim individuálním požadavkům a nalezneme takové řešení, které optimalizuje Vaše vnitropodnikové procesy. Oblast IT je neustále měnící se obor, naši kolegové patří mezi neustále se vzdělávající profesionály, kteří neztrácí přehled o nových službách, trendech, ani technologií.

Interiérové, technické a protipožární dveře se hodí do novostaveb i starších domů

Zákazníci si často žádají speciální protipožární dveře v místech velké fluktuace osob, v ubytovacích zařízeních nebo veřejných budovách. Administrativní budovy si zaslouží vybavení dveřmi vícero typů. Nestačí protipožární dveře, mnohdy je potřeba pořídit i technické dveře - trezory a zabezpečené vstupy do bank, sejfů a zlatnictví. Nevzhledné papundeklové dveře v panelácích, atypické rozměry zárubní, nefunkční bezpečnostní dveře - vše si zasluhuje instalaci nových dveří. Montáž dveří do stávajících otvorů, výroba obložkových zárubní, výroba dveří s nadstandardními velikostmi jsou jednoduchou záležitostí, kterou naši odborníci zrealizují v krátkém časovém intervalu a za přijatelné ceny.

S montáží se netrapte - odborníci vám je nainstalují během chvilky

Interiérové dveře mají zase jiné parametry než vstupy vchodové. V interiéru se více dbá na design samotných dveří, systém jejich otevírání a případného zamykání. Vstupní dveře musejí splňovat bezpečnostní požadavky, jsou opatřeny speciálním kováním, zárubně nejsou s obyčejného dřeva, nýbrž pevných materiálů, mnohdy kovových. V případě nejasností lze všem zájemcům poskytnout poradenský servis. Kvalita, rychlá montáž, servis a zajímavá cena jsou devízami, které přitahují nové zákazníky i věrné zájemce o dveře, kteří se do prodejny opakovaně vracejí. Objednejte si jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné, protipožární dveře a nezapomeňte na zajištění montáže zárubně, dveří, zámku i dalších přidružených prací. Na konkrétní činnosti i koupené zboží budete mít záruku a jistotu v profesionálním provedení.


KONTAKTUJTE NÁS

TÝM ODBORNÍKŮ

Zuzana Zelenková

Poradce

+420 602 459 199

zelenkova@doorservis.cz